Аеропорт "Київ" пов'язує аварію літака 14 червня з обшуками НАБУ

Середа, 11 липня 2018, 15:40
Аеропорт Київ пов'язує аварію літака 14 червня з обшуками НАБУ

Компанія "Майстер-Авіа", яка керує Міжнародним аеропортом "Київ" ім. Сікорського, звинувачує Національне антикорупційне бюро України у блокуванні роботи летовища і створенні загрози для пасажирів під час обшуків 14 червня.

Про це йдеться у заяві компанії на сторінці аеропорту у Facebook.

Зазначається, що з 10:00 14 червня до 5:00 15 червня керівництво КП МА "Київ" і компанії "Мастер-Авіа" озброєні співробітники НАБУ утримували у власних кабінетах без засобів зв'язку та можливості координувати роботу аеропорту.

"Таким чином була заблокована робота як комунального підприємства, так і приватної компанії "Мастер-Авіа", що займається розвитком й обслуговуванням аеропорту", - йдеться в повідомленні.

У компанії зазначили, що дії НАБУ не дозволили запобігти аварії літака.

"Наслідком дій НАБУ стала неможливість запобігти аварії, що сталася з літаком авіакомпанії BRAVO, який виконував рейс Анталія – Київ. Під час посадки в сильну грозу літак із 169 пасажирами на борту викотився за межі злітно-посадкової смуги", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що існувала загроза вибуху, оскільки на борту літака було 4 тонни авіаційного пального.

"Існувала загроза життю та здоров'ю пасажирів. У цей час керівництво аеропорту, яке, по суті, перебувало в заручниках у силовиків, не мало можливості вжити відповідних заходів", - наголосили в "Мастер-Авіа".

Відзначається, що раніше керівництво аеропорту не оприлюднювало подробиць ситуації, але нині попереджає, що у випадку повторних обшуків змушене буде зупинити обслуговування рейсів, щоб убезпечити пасажирів і екіпаж.

"Для застосування сили не було причин – діяльність підприємства відкрита і прозора, менеджмент завжди готовий до конструктивної взаємодії зі структурами контролю та проведення передбачених законом процедур", - повідомили у компанії.

Як повідомлялося,увечері 14 червня в аеропорту "Київ" літак під час приземлення викотився за злітно-посадкову смугу, ніхто з пасажирів не постраждав, їх усіх евакуювали. Аеропорт тоді закривали до 1:00 15 червня. 

У 2010 році ТОВ "Мастер-Авіа", яке стало переможцем інвестконкурсу, уклало договір оренди майна аеропорту на 49 років.  

Сьогодні Міжнародний аеропорт "Київ" співпрацює з понад 40 авіакомпаніями, виконуючи рейси до 140 міст у 48 країнах світу.  

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування