Поліція Британії повідомила про інцидент біля ресторану, де обідали Скрипалі

18389 переглядів
Четвер, 12 липня 2018, 23:08

Британські поліцейські розповіли про інцидент біля ресторану у Солсбері, де колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль та його донька Юлія обідали перед отруєнням.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на Sky News.

"Ми маємо справу з інцидентом на Кастл стріт, Солсбері, за участю чоловіка, віком 30-и років", - процитував телеканал слова поліцейських Уілтширу.

"Враховуючи поточний інцидент у Солсбері та Еймсбері, ми приймаємо дуже обережні заходи для забезпечення громадської безпеки", - додали в поліції.

Раніше в британській поліції розповіли, що чоловік і жінка отруїлися нервово-паралітичною речовиною "Новічок" після контакту із зараженим предметом.

Як повідомлялося, двоє людей в несвідомому стані були виявлені в сусідньому місті з Солсбері, де на початку березня були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новічок" колишній співробітник ГРУ РФ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія.

45-річний Чарлі Роулі прийшов до тями в результаті "незначного, але істотного покращення".

Його партнерка, 44-річна Дон Стерджесс померла в неділю ввечері після отруєння в місті Еймсбері 30 червня. 

Британія стверджує, що за отруєнням стоїть Росія, оскільки використану нервово-паралітичну речовину було розроблено Радянським союзом. У Москві звинувачення заперечують.

Протягом декількох тижнів британські служби очищали місця, де знаходилися Скрипалі в день отруєння, і де міг залишатися нервовий агент.

18 травня стало відомо, що Скрипаль вийшов з лікарні. Юлію Скрипаль виписали 9 квітня.

Поліція продовжує розслідування інциденту.

Марія Думанська, УП


powered by lun.ua