Парубій розповів про зустрічі з президентом по понеділках

П'ятниця, 13 липня 2018, 15:39

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій зазначає, що зустрічається з президентом Петром Порошенком час від часу для узгодження позицій щодо законодавчих ініціатив глави держави.

Про це він сказав під час зустрічі з журналістами 13 липня за підсумками роботи восьмої сесії парламенту 8-го скликання.

Зокрема відповідаючи на запитання журналістки, "чи часто спікер обговорює з президентом, які законопроекти ставити на голосування, а які ні", Парубій сказав:

"Ми з ним зустрічаємось не кожного пленарного тижня, але інколи в пленарний тиждень ми зустрічаємось і він наголошує на важливості тих законопроектів, які він подав. Наприклад щодо Антикорупційного суду ми мали кілька розмов, про закон щодо нацбезпеки теж".

Він підкреслив, що ці розмови, як правило, стосуються законодавчих ініціатив, які подає президент.

"Ви розумієте: виходити на узгоджену позицію в зал і не отримати 226 голосів це можуть бути небезпечні наслідки. Тому не кожного пленарного тижня, але досить часто ми з ним бачимось. Як правило, в  понеділок або інколи ще в середу, щоб просто звірити правки, які є, щоб зайшовши в зал ми знали, що є 226 голосів", – сказав Парубій.

Він резюмував, що ця співпраця "є дуже робочою і продуктивною".

Валентина Романенко, УП