Торти і зеленка: Під САП влаштували провокацію

Вівторок, 17 липня 2018, 10:56

Біля будівлі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури зібрались протестувальники, одні з яких вимагають відставки керівника відомства Назара Холодницького, інші вимагають його роботи.

Про це повідомляє кореспондент "Української правди" з місця подій.

Так, біля САП зібралися три групи протестувальників, загальною кількістю близько ста осіб.

Зазначається, що спочатку організатором акції "Холодницький, пакуй рюкзак на вихід" була громадська організація Центр протидії корупції, яка вимагала відставки головного антикорупційного прокурора.

Разом з тим до САП прийшов також голова Соціалістичної партії Ілля Кива з однодумцями, які навпаки вимагали роботи Холодницького. Зокрема, вони вимагали розслідування фактів корупції серед оточення президента Петра Порошенка та щодо самого очільника держави.

У коментарі УП Кива заявив, що Національне антикорупційне бюро стало ручною структурою адміністрації президента.

 
фото Севгіль Мусаєвої

Ще одну групу людей організував Всеволод Філімоненко, який називає себе журналістом. Він привів до САП провокаторів, які створюють суперечки між першими двома групами.

Крім того повідомляється, що провокатори з боку Киви облили зеленкою та закидали тортами  керівника ЦПК Віталія Шабуніна, якого потім забрали до лікарні. Випадково дісталось також і самому лідеру соціалістів.

 
фото Севгіль Мусаєвої
 

Провокатори були затримані поліцією.

На місці багато представників правоохоронних органів.

 
фото Севгіль Мусаєвої

Ні сам Холодницький, ні хтось інший уповноважений до протестувальників не виходили.

Яна Міланова, УП