На переможців конкурсу до ДБР чекає ще одна перевірка – Труба

Середа, 18 липня 2018, 17:22

Рішення про призначення 27 переможців конкурсу на керівні посади в Державному бюро розслідувань буде приймати директор бюро Роман Труба після проведення перевірки.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

"Йдеться про спеціальну перевірку державними органами влади. Також очікуємо інформацію про переможців від Ради громадського контролю та експертів від профільних організацій", – сказав Труба.

Він пояснив, що після завершення конкурсу ДБР має перевірити кожного переможця.

"Ми слідкували за конкурсним відбором, але не мали повноважень втручатися, перевіряти інформацію. Ця можливість була у зовнішньої комісії під час співбесід", – додав він.

За словами Труби, інформація буде ретельно перевірятися, але "чиїсь висновки" не є приводом для "одностайного погодження".

Також комісія на засіданні оголосила другу хвилю конкурсу на 44 керівні посади.

На засіданні 18 липня конкурсна комісія відібрала 27 кандидатів на керівні посади Державного бюро розслідувань.

Затверджений список комісія передала на узгодження директору ДБР.

Раніше в розпорядження Української правди потрапив список із 15 заздалегідь затверджених кандидатів на керівні посади ДБР, нардеп Сергій Лещенко назвав ще 6 нових прізвищ.

Результати відкритого голосування комісії підтвердили призначення більше половини посадовців зі списку, опублікованого УП.

Багато затверджених службовців є креатурами міністра МВС Арсена Авакова та заступника голови Нацполіції Ігоря Купранця.

Як раніше повідомлялося із посиланням на ресурс Prosud, понад 40% претендентів на керівні посади в Державному бюро розслідувань є представниками чинних правоохоронних органів.

‏Станом на кінець червня на близько 700 посад, створення яких передбачено у Державному бюро розслідувань, заяви подали вже понад 5 тисяч претендентів.

Українська правда