Мати Балуха розповіла, за що йому впаяли плюс 1,5 роки

2345 переглядів
Четвер, 19 липня 2018, 11:30

Політв'язню Кремля Володимиру Балуху продовжили термін ув’язнення з 3,5 до 5 років через те, що вдарив начальника колонії, який обзивав і самого засудженого, і його матір.

Про це в інтерв’ю "Українській правді" розповіла мати в’язня Кремля Наталія Балух.

"Коли Вова був у СІЗО, начальник колонії обзивав його всяко і мене обзивав. Вибачте за вираженіє... "Яка б**дь тебе родила, такого ублюдка". Син не витримав і вдарив його. А той не видержав і здачі дав. То йому за це ще два года дали", - розповіла жінка.

Вона розповіла, що сусіди її не підтримують.

"Усі українці стали рускими! Тут зараз знаєте як… Якщо людину не знаєш – не можна йому душу одкривати. Всі один одного бояться. Таке життя у нас склалося, що ми живемо в окупації", - сказала Наталія Балух.

Водночас вона додала, що з добрим словом приїжджають з інших міст, а кримські татари допомагають у побутових справах.  

"Я б попросила людей, щоб підтримали мого сина. Що я можу ще людям сказати, як вони не інтересуються? Путіну передавати щось – Боже упасі! Ні-ні! Перед ним я і слова не хочу… Доброго слова він не стоїть. Вся надія на нашу владу, на людей", - підсумувала мати в’язня.

Як повідомлялося, у січні 2018 року Володимира Балуха засудили до 3 років і 5 місяців. Офіційно – за зберігання боєприпасів, неофіційно – за те, що він відмовився прибрати прапор України з подвір’я власного будинку.

Нещодавно термін продовжили до 5 років через нібито побиття начальника ізолятору.

Детальніше читайте в матеріалі УП "Голос матері".

Українська правда


powered by lun.ua