Тіло померлого після бійки з росіянином українця привезли на батьківщину

Четвер, 19 липня 2018, 12:44

До Запоріжжя у четвер літаком доставили тіло українця Андрія Сови, який помер після бійки з росіянином у турецькому готелі.

Про це повідомляє "Укрінформ".

"Це був не спеціальний борт, а пасажирський літак, який виконував рейс "Запоріжжя - Анталія", - прокоментували на запорізькій митниці.

Після виходу з літака усіх пасажирів труну з тілом загиблого перевезли до митного складу. Родичі Сови з самого ранку приїхали до аеропорту, проте від спілкування з журналістами відмовилися.

 
Андрій Сова

Відомо, що дружина загиблого Світлана повернулася до Запоріжжя у неділю, 15 липня.

За інформацією турецьких ЗМІ, росіянина, що бився з Совою, арештували, йому загрожує від 8 до 12 років позбавлення волі.

 
Турецькі правоохоронці ведуть російського туриста, агресивність якого призвела до смерті українця

Як повідомлялося, житель Запоріжжя Андрій Сова помер у лікарні турецького міста Аланія 14 липня. До цього він шість днів був у комі після бійки із туристом із Росії.

7 липня під час перегляду матчу чемпіонату світу з футболу Хорватія - Росія між 57-річним українцем та 30-річним росіянином виник конфлікт. Під час з'ясування стосунків росіянин вдарив українця, той упав і вдарився головою. Постраждалого у стані коми доправили до місцевої лікарні, де він і помер.