КВУ показав, хто справжня коаліція

4771 перегляд
П'ятниця, 20 липня 2018, 13:18

Блок Петра Порошенка та "Народний Фронт" самостійно не прийняли жодного закону за час роботи восьмої сесії Верховної Ради.

Про це повідомляє Комітет виборців України.

Зазначається, що загалом за лютий-липень було прийнято 46 законів, не враховуючи законів щодо ратифікацій.

"В середньому за них голосували 245 народних депутатів, із яких лише 159 були членами БПП та НФ. Решту голосів забезпечували, в першу чергу, позафракційні депутати, а також депутати Радикальної партії Олега Ляшка і "Самопомочі"", - йдеться в повідомленні.

За спостереженням КВУ, у середньому "за" один прийнятий закон голосували 25 позафракційних депутатів, 17 депутатів "Самопомочі" і 15 депутатів Радикальної партії Олега Ляшка.

"Для прийняття закону потрібно як мінімум 226 голосів. Де-юре в БПП та НФ 217 депутатів, однак де-факто за закони голосує лише 159 із них. Решту голосів віддають, в першу чергу, позафракційні депутати, а також фракції "старої коаліції" – Радикальна партія Олега Ляшка та "Самопоміч"", – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Він додав, що так звані олігархічні групи і фракції ("Відродження", "Воля Народу", "Опозиційний блок"), як правило, за закони здебільшого не голосують.

Відзначається, що при аналізі враховували закони, були прийняті Верховною Радою та підписані президентом упродовж 8 сесії.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua