Трамп назвав своїх критиків за м'якість з Путіним лицемірами

Субота, 21 липня 2018, 02:49

Президент США Дональд Трамп звинуватив у лицемірстві ЗМІ, які критикували його за м'якість під час зустрічі з президентом РФ Владіміром Путіним в Гельсінкі.

Про це він написав у twitter.

На його думку, ЗМІ мали б назвати його позицію не м'якістю, а дипломатією. Трамп також порівняв, як ЗМІ висвітлювали його зустріч з північнокорейським диктатором Кім Чен Ином і те, як вони висвітлювали зустріч з Путіним.

"Мене жорстко розкритикували ЗМІ фейкових новин за те, що я був занадто милий з президентом Путіним. У старі часи це б називалося дипломатією. Якби я був різким і жорстким, мене б критикували за надмірну жорсткість. Пам'ятаєте, як вони говорили, що я був занадто жорстким з головою Кімом? Лицеміри"- написав Трамп.

Як повідомлялося, під час прес-конференції в Гельсінкі з Путіним Трамп відмовився підтримати висновки американських спецслужб, які стверджують, що таке втручання дійсно відбулося. Виступ Трампа жорстко розкритикували в США як демократи, так і його соратники по Республіканській партії.

Після цього директор Національної розвідки США Ден Коатс оприлюднив заяву, в якій наполіг на правильності оцінок своєї служби щодо дій Росії.

Наступного дня Трамп заявив, що його слова в Гельсінкі були просто обмовкою. Після цього в інтерв'ю телеканалу CBS Трамп визнав особисту відповідальність Путіна за втручання в президентські вибори 2016 року.

Пізніше Трамп заявив, що може стати найгіршим ворогом Путіна "з усіх, які у нього коли-небудь були", якщо відносини між США і Росією не налагодяться.

Нагадаємо, для продовження розпочатого в Гельсінкі діалогу Трамп запросив Путіна до Вашингтона.