Трамп боїться, що РФ втрутиться у вибори в США, щоб допомогти демократам

Середа, 25 липня 2018, 01:51

Президент США Дональд Трамп висловив заклопотаність можливим втручанням Росії у майбутні вибори в Сполучених Штатах.

Про це президент США написав у своєму Twitter.

"Я дуже стурбований, що Росія буде запекло намагатися вплинути на майбутні вибори. З огляду на той факт, що жоден інший президент не був по відношенню до Росії жорсткіше мене, вони будуть з усіх сил намагатися допомогти демократам. Вони безумовно не хочуть Трампа", - написав Трамп.

Нагадаємо, У 2016 році американські спецслужби дійшли до висновку, що Росія стоїть за спробами домогтися поразки Гілларі Клінтон на президентських виборах, зокрема, санкціонувавши проведення кібер-атак та кампанії із поширення фейкових новин у соціальних мережах.

Під час прес-конференції в Гельсінкі з Путіним Трамп відмовився підтримати висновки американських спецслужб, які стверджують, що таке втручання дійсно відбулося. Виступ Трампа жорстко розкритикували в США як демократи, так і його соратники по Республіканській партії.

Після цього директор Національної розвідки США Ден Коатс оприлюднив заяву, в якій наполіг на правильності оцінок своєї служби щодо дій Росії.

Наступного дня Трамп заявив, що його слова в Гельсінкі були просто обмовкою. Після цього в інтерв'ю телеканалу CBS Трамп визнав особисту відповідальність Путіна за втручання в президентські вибори 2016 року.

Пізніше Трамп заявив, що може стати найгіршим ворогом Путіна "з усіх, які у нього коли-небудь були", якщо відносини між США і Росією не налагодяться.

Нагадаємо, для продовження розпочатого в Гельсінкі діалогу Трамп запросив Путіна до Вашингтона.