Чернівці лишилися без мера

Четвер, 26 липня 2018, 17:46

Чернівецька міська рада на сесії 26 липня проголосувала за дострокову відставку мера Олексія Каспрука.

Про це повідомляє ZIK.

За інформацією видання, звільнення міського голови під час таємного голосування підтримали 29 з 29 необхідних депутатів. Усього на сесії був присутній 41 депутат.

Не брали участі у голосуванні фракція Блоку Петра Порошенка "Солідарність" та декілька позафракційних депутатів.

 
Олексій Каспрук

Напередодні секретар міськради Василь Продан подав обґрунтування до проекту рішення про відставку Каспрука з 17 пунктів на 42 сторінках.

Зазначається, що причиною звільнення мера став конфлікт між частиною депутатів міськради та міським головою. Він тривав з місцевих виборів 2015 року, але особливо загострився наприкінці 2017 року, після обрання секретарем міськради представника партії "Рідне місто" Василя Продана.

Тепер до обрання нового очільника містом керуватиме секретар міськради Продан.

Як повідомлялося, у квітні 2017 року Каспрук направив звернення до Верховної Ради з проханням оголосити позачергові вибори Чернівецької міськради і міського голови.

Тоді мер звернув увагу, що вже понад рік міська рада працює без секретаря та із виконавчим комітетом, який не має повного складу. Постійно спостерігається блокування роботи виконавчих органів та комунальних підприємств.

Каспрук двічі вигравав вибори мера Чернівців – навесні 2014 року отримав перемогу на позачергових виборах, восени 2015-го – на чергових.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування