"Еволюція гречки": депутати Київради розважають виборців теплоходами і кіно

П'ятниця, 27 липня 2018, 17:33

Депутати Київради пропонують виборцям нові безкоштовні блага у вигляді  поїздок на теплоході, квитків у театр та кіно.

Про це повідомляє громадський рух ЧЕСНО.

Зокрема, "Єднівець" Олександр Бродський катає киян зі свого округу на теплоході "Ай-Петрі".

Зазначається, що коли хтось із виборців у Facebook порівнює поїздку з "гречкою", в коментарі відразу набігають інші користувачі соцмережі і виправдовують депутата.

Депутат від БПП Володимир Шарій також віддає перевагу водним прогулянкам по Дніпру.

"Свободівець" Михайло Буділов водить виборців у театр.

"Ми іноді проводимо із членами партії і активними прихильниками цікаві спільні заходи, екскурсії. Але я завжди виступав проти підкупу прямого і непрямого", - цитують депутата активісти.

Громадський рух пише, що депутат від БПП Вадим Сторожук водить дітей своїх виборців у кіно на мультики, а "Батьківщинівець" Ігор Галайчук роздає дітям призи у "безпрограшній лотереї".

"Діти бавляться кульками з логотипом партії і прізвищем депутата", - повідомляє ЧЕСНО.

Також депутат від БПП Андрій Андрєєв "звітує" у соцмережах за встановлені лавки на окрузі і влаштовує дитячі свята з аніматорами. Дітям депутат роздає солодку вату і кульки з його прізвищем.

Коли виборці цікавляться, за який кошт депутата встановлює поштові скриньки, Андрєєв обіцяє забанити і не дає прямої відповіді.

Раніше повідомлялося, що депутат від партії "Блок Петра Порошенка" та заступник голови земельної комісії Київради Владислав Турець катали виборців на кораблі по Дніпру.

Проте людям було потрібно заповнити анкету, де вказати, чи задоволений виборець роботою свого депутата на окрузі і які проблеми він би хотів вирішити. А також графу з адресою та ПІБ виборця.

Українська правда