"Превентивні заходи": Військові просять мешканців Лисичанська не виходити з дому

Понеділок, 30 липня 2018, 17:18

Мешканців Лисичанська Луганської області просять не виходити зайвий раз з дому протягом 31 липня та 1 серпня.

Відповідне повідомлення оприлюднила ООС на Facebook.

"У зв’язку із проведенням 31 липня та 01 серпня 2018 року превентивних заходів з протидії терористичній та диверсійній загрозам в м. Лисичанськ Луганської області, Командування Об’єднаних сил закликає мешканців міста не покидати без нагальної потреби своїх домівок", – йдеться в повідомленні.

Також місцевих жителів просять дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами.

"У разі необхідності пересування в інші райони міста, з метою уникнення непорозумінь, просимо обов’язково мати при собі документи що посвідчують особу (паспорт, посвідчення водія, довідка про навчання та інш)", – зазначають в ООС.

У відомстві наполягають, що усі дії відбуваються у рамках чинного законодавства та санкціоновані командувачем ООС Сергієм Наєвим, а "ситуація з антитерористичною загрозою знаходиться під контролем". Українців просять не панікувати та дотримуватися вимог особистої безпеки.

У випадку отримання інформації про причетність невідомих осіб до ДРГ або терористичних підрозділів бойовиків військові закликають негайно повідомляти на адресу чергових служб.

"Нагадуємо, що згідно з вимогами пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 92, прийнято рішення щодо встановлення рівня терористичної загрози "ЧЕРВОНИЙ" у Донецькій та Луганській областях, АР Крим", – йдеться в повідомленні.

Українська правда