Напад на Гандзюк: Свідки стверджують, що Новіков був з ними на відпочинку

Неділя, 12 серпня 2018, 21:59
Напад на Гандзюк: Свідки стверджують, що Новіков був з ними на відпочинку

Микола Новіков, заарештований на 2 міс. за підозрою у нападі на Катерину Гандзюк, у день нападу перебував на відпочинку на морі в Херсонській області.

Про це заявили двоє свідків, мешканці Львова, які перебували з Новіковим на відпочинку.

На відеозаписі розмови, який оприлюднила журналіст Мар'яна П'єцух, одна зі свідків, Ольга Антонишин повідомила, що на морі вони перебували з 25 липня по 1 серпня.

"Усі дні він був з нами (на відпочинку - ред.). Якби його не було хоча б 2 чи 3 години, ми би це помітили. Усі 5 днів він був з нами. ... 31 липня (коли стався напад на Гандзюк - ред.) описати, що було до хвилини, я не можу, і фотографії з ним не робила, бо відпочивала зі своєю сім'єю. Але знаю точно, що він був з нами усі дні", - заявила Ольга.

Антонишин також додала, що вони "не є родичами Новікова, не маємо з ним сімейних, бізнес- чи фінансових зв'язків".

"Ми знайомі з Новіковим через його сестру Ірину, ми познайомилися 2 роки тому, коли в автокатастрофі загинула моя двоюрідна сестра і старша дочка Ірини. 26 липня виповнилося 2 роки з дня їх загибелі, і поїздку в Херсон ми спланували до цієї дати", - додала вона.

Нагадаємо, 31 липня у Херсоні невідомий облив співробітницю міської ради й активістку Катерину Гандзюк рідиною, яка виявилася концентрованою сірчаною кислотою.

Поліція порушила справу про хуліганство, згодом змінивши кваліфікацію на завдання тяжких тілесних ушкоджень із метою залякування, а зрештою розглядає напад як замах на вбивство.

Повідомлялося, що Генпрокуратура передала слідство до центрального апарату Служби безпеки України. 

3 серпня поліція повідомила про затримання підозрюваного в замаху на Катерину Гандзюк.

Сам Новіков та його рідна сестра у суді засвідчили, що їх не було в Херсоні в день нападу на Гандзюк: з 27 липня до 1 серпня включно вони відпочивали біля моря у с. Більшовик. 

Сестра Новікова заявляла, що 31 липня її брат та чоловік пішли в кафе "Оболонь" пити пиво, повернулися до намету близько другої дня і до вечора спали, а потім грали з дітьми 

Адвокат Новікова заявив, що алібі підзахисного можуть підтвердити 7-8 осіб, однак поліція не допитала жодного. 

Крім того, адвокат заявив, що Новіков не знайомий із Гандзюк, а також має відмінні риси з людиною з фоторобота.

6 серпня Херсонський міський суд ухвалив узяти Новікова під варту до 1 жовтня включно.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування