"Динамо" перемагає "Славію" і продовжує боротьбу за Лігу Чемпіонів

Вівторок, 14 серпня 2018, 21:33

Київське "Динамо" пробилося до фінального раунду кваліфікації Ліги Чемпіонів у сезоні 2018/2019.

У вівторок, 14 серпня, у матчі-відповідь 3 кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів столичний клуб з рахунком 2:0 переміг празьку "Славію".

Нагадаємо, що перший матч у Празі завершився з нічийним рахунком 1:1.

Динамівці відкрили рахунок в матчі вже на 11-й хвилині. Після подачі стандарту Віктором Циганковим, Веньямін Вербич зіграв на випередження і переправив м’яч повз воротаря "Славії" – 1:0.

За 8 хвилин Вербич знову завершував атаку киян і цього разу гостей виручив голкіпер Коларж.

Наприкінці першого тайму "Славія" забиває гол у ворота "Динамо", але боковий суддя фіксує доволі таки сумнівний офсайд на користь біло-синіх.

У першій половині другого тайму "Славія" насідала на ворота "Динамо", але підопічним Олександра Хацкевича вдавалося добре відіграти в обороні.

На 75-й хвилині Циганков виводить сам на сам з воротарем Олександра Бесєдіна, і той переграє воротаря "Славії" – 2:0.

Варто зазначити, що в даному моменті вже міг бути мінімальний офсайд у Беседіна.

У завершальні 15 хвилин на полі була відкрита гра і забити гол були моменти в обох команд, але рахунок поєдинку не змінився.

У фінальному раунді кваліфікації "Динамо" гратиме з переможцем пари "Стандарт" (Бельгія) – "Аякс" (Нідерланди). На матчі "Динамо" – " Славія" були присутніми майже 40 тисяч уболівальників.

Додамо, що на секторі фанатів киян під час гри був вивішений банер з написом: "Вибачте, так а хто замовив Гандзюк"?