Брендинг "Ukraine Now" отримав престижну нагороду

Четвер, 16 серпня 2018, 09:22

Брендинг "Ukraine Now" із просування України у світі отримав нагороду Red Dot Design Award.

Про це написав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у Twitter:

"Брендинг #UkraineNow отримав одну з найпрестижніших нагород в світі дизайну Red Dot".

"Це визнання нашої креативної індустрії та прекрасна промоція держави. Роботи, відзначені нагородою, виставляються у провідному Музеї сучасного дизайну Red Dot в німецькому Ессені", – додав Гройсман.

Співзасновник і креативний директор рекламного агентства Banda Павло Вржещ розповів AIN.ua, що команда дуже рада перемозі свого продукту.

"Був жарт, що коли ми опублікували кейс, то забрендувати Ukraine Now весь український Facebook. Кожен хотів висловитися. Було багато різних думок "всередині". Нам важливо було почути думку від експертів "зовні". І коли отримуєш нагороду рівня Red Dot, сумнівів у якості роботи вже не повинно залишатися", – зізнався він.

Кидати роботу над Ukraine Now у Banda Agency не планують. Наприклад, триває створення єдиного брендбуку:

"Ми продовжуємо працювати над брендингом, співпрацювати з Міністерством інформаційної політики. Нещодавно виклали оновлений брендинг. Додали туди більше матеріалів, знайшли нові візуальні прийоми. Тепер Ukraine Now виглядає ще сміливіше і динамічніше", – сказав Павло.

"Також допомагаємо Міністерству інформаційної політики з розробкою єдиного брендбуку. Ми хочемо, щоб Ukraine Now користувалися всі українці. Брендбук допоможе робити це правильніше і простіше", – додав він.

Кабмін схвалив Ukraine Now у травні 2018 року.

Для бренду розробили новий шрифт під назвою Ermilov, натхненний роботами художника-конструктивіста Василя Єрмілова. Проект не потребував бюджетних вкладень – команда Banda працювала безкоштовно, зазначає AIN.

Читайте також: Ukraine NOW – 2 місяці. Політ нормальний

Banda Agency вже вигравала Red Dot Award у дизайнерських категоріях за брендинг ВДНГ і пісенного конкурсу "Євробачення" (також нагороджений "Канським левом").