Матіос натякає Холодницькому на відставку: Буде ще один "екс"

7194 перегляди
Четвер, 16 серпня 2018, 11:22

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос натякає керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому на майбутнє звільнення.

Про це він сказав 15 серпня в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Я ще не почав говорити. Невідворотність покарання наступить. Термін давності вчинених речей – ой який довгий… Зерно правди в тому, що говорить Артем Ситник, є… Я, напевне, є самий обізнаний в перипетіях майбутньої долі Назара Холодницького. Хай подбає і подумає, чого він став зненацька "святішим святого".

Водночас Матіос зазначив, що "те саме може сказати і про керівника НАБУ". Він розкритикував очільників антикорупційних органів за міжвідомчий конфлікт.

"Ці інституційні протиріччя нищать державу: коли спочатку разом, а потім один святіший  Папи Римського, інший – гірший за того, хто в аду", – заявив військовий прокурор.

Матіос при цьому запевнив, що не погрожує керівникам антикорупційних структур, а попереджає, що настане торжество закону. А ще натякнув, що "пригадає" правоохоронцям розслідування щодо нього:

"Ображені – я як суб'єкт розслідування, яке проводила в комбінуванні з деякими людьми велика низка правоохоронних органів держави минулого року – не забув і не забуду. Поки що не маю для цього законних повноважень. Але вони наступлять. Це буде ще одна вперше зроблена річ в Україні... Буде ще один "екс". Колись. Думаю, не довго чекати", – сказав Матіос.

На прохання "Української правди" відреагувати на слова Матіоса сам Холодницький у четвер вказав наступне: "Тут немає чого коментувати".

Як повідомлялося, 26 липня комісія прокурорів вирішила притягнути до дисциплінарної відповідальності та накласти на Холодницького стягнення у вигляді догани.

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що оскаржить рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії про догану керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому та наголосив, що наполягає на звільненні керівника САП.

Догану Холодницькому винесли на основі свідчень прокурорів САП та людей, пов'язаних із матеріалами прослуховування з його кабінету. Зокрема, очільник САП спілкувався з потенційними свідками та суб’єктами в яких мали проходити слідчі дії, Холодницький давав рекомендації у свідченнях, закрив справу проти екс-керівниці НАЗК Наталі Корчак, а також виходив за межі етичних норм у розмовах з підлеглими.

Читайте також: Злочин без кари. Висновок у справі Холодницького 

Генерале Холодницький - на вихід

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua