"Зоря" не програла матч з "Лейпцигом"

Четвер, 23 серпня 2018, 23:27

Перший матч кваліфікації плей-офф Ліги Європи луганська "Зоря" зіграла унічию 0:0 з німецьким "Лейпцигом".

Матч, що проходив у Запоріжжі 23 серпня, луганська команда завершувала в меншості з 18-ї хвилини.

Вже на старті першого тайму "Зоря" мала забивати гол. Після удару Рафаеля Леднєв грав на добивання, і воротар німців взяв м`яч. У стартові 45 хвилин Вернер мав щонайменше три моменти пробити голкіпера "Зорі" Луїса Феліпе, котрий відбив усі удари.

На 18-й хвилині Богдан Ленднєв підвів "Зорю", вдаривши суперника після свистка. Арбітр відразу показав червону картку гравцю луганської команди.

У другому таймі "Зоря" вистояла і навіть мала шанс вирвати перемогу. Класний удар був у Сіласа, але прийшовся трохи вище воріт.

Матч-відповідь пройде за тиждень в Лейпцигу.