В РФ назвали кількість іноземних вболівальників на ЧС-2018

Неділя, 5 серпня 2018, 22:02

За даними ФСБ РФ, найбільше за "паспортами уболівальників" на Чемпіонат світу з футболу-2018 до РФ приїхали з Китаю, США і Мексики.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на Центр громадських зв'язків ФСБ РФ і дані Прикордонної служби ФСБ.

Згідно з повідомленням, у період проведення ЧС-2018 у пунктах пропуску здійснено організований пропуск через держкордон РФ понад 633 тис. іноземних громадян за персоніфікованими картками глядачів.

"Найбільша кількість вболівальників прибули до РФ з Китаю (понад 53 тис.), США (понад 46 тис.), Мексики (понад 41 тис.), Аргентини (понад 31 тис.), Бразилії (понад 27 тис.), Німеччини та Великобританії (понад 25 тис.), Колумбії (більше 23 тис.), Перу і Франції (близько 20 тис.), Хорватії (понад 18 тис.)", - повідомили у ЦГЗ ФСБ.

Дані про кількість уболівальників з України не уточнюються.

За даними Прикордонної служби, загальна кількість приїжджаючих до РФ іноземців майже не змінилася і сягнула близько 5 млн осіб, але "різко зросла кількість громадян, що відвідали Росію з країн, які брали участь у чемпіонаті".

Чемпіонат світу з футболу проходив у Росії з 14 червня по 15 липня.

Федерація футболу України не проводила акредитацію вітчизняних журналістів для висвітлення фіналу ЧС-2018. Також ФФУ відмовилася від своєї квоти на придбання квитків на матчі ЧС-2018.

Національна громадська телекомпанія України відмовилася від трансляції ЧС, а ФІФА заблокувала онлайн-покупку у Криму квитків на ЧС-2018.

Глави МЗС та Мінмолодьспорту Павло Клімкін та Ігор Жданов закликали уболівальників, особливо учасників АТО, не їхати на чемпіонат світу з футболу 2018 року в Росії.

У свою чергу президент Петро Порошенко висловлював думку, що українські вболівальники самі мають вирішити, чи їхати їм на ЧС до країни, яка здійснює військову агресію проти України.

powered by lun.ua