Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Сенцов написав, що кінець близький – сестра

Середа, 8 серпня 2018, 15:39
Сенцов написав, що кінець близький – сестра

Український режисер Олег Сенцов, який 87-й день голодує в російській в'язниці, майже не встає, заявляє його двоюрідна сестра Наталя Каплан.

"Все не просто погано, все катастрофічно погано", – написала вона у Facebook.

"Олег мені через адвоката передав лист, він майже не встає. Написав, що кінець близький, і він це не про звільнення", – заявила Наталя.

"(Олег) Запитує, чи цікавиться хтось ще його голодуванням, йому не передають листів, жодних! Каже, що він зараз в інформаційному вакуумі і взагалі не знає, що відбувається", – додала вона.

Каплан нагадала, що Європейський суд із прав людини наполягає на переведенні до цивільної лікарні, причому ближче до місця прописки.

"Олег відмовився. Каже, що він просто не переживе етап, а в цивільній лікарні в Лабитнангі, куди він уже потрапляв у реанімацію, над ним знущаються ще більше, ніж в тюремній", – заявила вона.

"Це Росія, дєтка... І я взагалі не уявляю, що ще можна зробити і як його витягти... Все дуже погано", – додала Наталя.

Напередодні адвокат Дмитро Дінзе повідомив, що в Олега Сенцова пульс уповільнився до близько 40 ударів на хвилину, у в’язня погано з серцем, але на лікарню він не погоджується.

При цьому у Федеральній службі виконання покарань РФ знову заявили про "задовільний" стан здоров’я Сенцова.

Олег Сенцов оголосив голодування 16 травня, вимагаючи від влади Росії відпустити всіх українських політв'язнів.

5 липня двоюрідна сестра Наталя Каплан вперше зустрілася із ним у російській колонії. Після зустрічі вона повідомила, що Сенцов "схуд і сильно постарів".

13 липня ЗМІ опублікували кадри з Сенцовим, зняті на 18-й день голодування, коли в’язня навідувала відома ведуча й екс-кандидат у президенти РФ Ксенія Собчак.

Українського режисера Олега Сенцова затримали в анексованому Криму 10 травня 2014 року. Його звинуватили в підготовці терактів і засудили до 20 років позбавлення волі.

Сенцова провезли по етапу ледь не через півпланети, аж до колонії "Білий ведмідь" у Лабитнангі, на півночі Росії, куди важко дістатися.

Незважаючи на заклики України та західних країн, режисерів та інших діячів мистецтва, Росія не відпускає Сенцова, приписуючи йому російське громадянство.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: