"Зривав вибори і погрожував собакою": У РФ оголосили в розшук українця

Вівторок, 11 вересня 2018, 11:12

У Слідчому комітеті Росії заявили, що встановили причетність українця Михайла Ковальчука до спроби зриву голосувань на виборах в Держдуму РФ в 2016 році в Києві.

Відповідна заява опублікована на сайті СК.

Зазначається, що в РФ продовжують розслідувати кримінальну справу щодо спроби зриву проведення виборів депутатів до Держдуми РФ 18 вересня 2016 року в дипломатичному представництві в Києві, а також в нарузі над прапором РФ.

"Українськими правоохоронними органами тривалий час проводилися власні розслідування за вказаними злочинними фактами, при цьому фігуранти, котрі здійснили, нібито досі не встановлені", - поскаржилися в СК РФ.

Там заявили, що провели власне розслідування і встановили причетність громадянина України Михайла Ковальчука.

"За даними слідства, Ковальчук з метою залякування та недопущення на виборчу дільницю росіян привів із собою собаку бійцівської породи без намордника, яку активно використовував в своїх протиправних діях", - запевняють в слідчому комітеті.

Повідомляється, що Ковальчуку пред'явлено звинувачення в скоєнні злочину, передбаченого пп. "А", "в" ч. 2 ст. 141 КК РФ (перешкоджання вільному здійсненню громадянином своїх виборчих прав, поєднане із застосуванням насильства, групою осіб за попередньою змовою).

У Росії оголосили українця в розшук, і найближчим часом СК планує звернутися до суду з клопотанням про його заочний арешт.

Також в там додали, що шукають інших причетних осіб.

Як повідомлялося, Росія 18 вересня 2016 року у своїх диппредставництвах в Києві, Львові, Одесі та Харкові відкрила чотири виборчі дільниці на виборах до Держдуми.

Біля посольства України в РФ сталися сутички між протестувальниками проти проведення виборів до Держдуми РФ у посольстві в Києві та правоохоронцями.

Україна та низка інших країн не визнають вибори до Державної Думи РФ через те, що вони відбулися на окупованій території.

Українська правда
powered by lun.ua