Аваков назвав "клоунадою і фарсом" рішення суду щодо паспортів Омеляна

П'ятниця, 14 вересня 2018, 22:47

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що рішення суду стосовно міністра інфраструктури Володимира Омеляна про здачу закордонних паспортів є "клоунадою і фарсом".

Про це Аваков написав у Twitter.

"У чинного міністра українського уряду Володимира Омеляна за клопотанням НАБУ - суд, в забезпечення страхів детективів вирішив забрати паспорти!? .. Клоунада і фарс!", - заявив міністр.

13 вересня детективи Національного антикорупційного бюро повідомили Омеляну про підозру в незаконному збагаченні й декларуванні недостовірної інформації.

Санкція тяжчої статті (ч.3 ст.368-2 "Незаконне збагачення") передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Слідчі вважають, що "в 2015 році, перебуваючи на посаді заступника міністра інфраструктури України, посадовець набув у власність активи, законність підстав отримання яких не підтверджено доказами та вартість яких значно перевищує його законні доходи".

Зокрема, Омелян нібито придбав собі позашляховик BMW X5 2015 року випуску. Автівка, за словами міністра, належить його брату.

Також урядовець нібито зазначив неправдиву вартість ще одного авто, Volvo S80 2007, та не відобразив оренду та користування будинком.

Омелян каже, що в будинку був у гостях.

14 вересня суд відпустив на поруки міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Українська правда
powered by lun.ua