Москалькова розповіла про стан здоров'я Сенцова

Понеділок, 17 вересня 2018, 11:53

Уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова заявила, що стан здоров'я українського режисера, політв'язня Кремля Олега Сенцова задовільний.

Про це вона повідомила в понеділок, передає ТАСС.

"Я отримую кожен день інформацію від уповноваженого з прав людини на Ямалі і керівництва ФСВП, він (Сенцов - ред.) почуває себе задовільно", - сказала вона.

Російський омбудсмен також заявила, що сподівається разом з українською колегою Людмилою Денісовою зробити взаємні поїздки до головного редактора "РИА Новости в Україні" Кирила Вишинського, підозрюваного у держзраді і до Володимира Балуха, політв'язня, засудженого в окупованому Криму.

Раніше український режисер, політв'язень Кремля Олег Сенцов написав заповіт на свою творчість в разі смерті.

Як повідомлялося, український режисер Олег Сенцов, затриманий ще в травні 2014 року, 14 травня 2018 року оголосив голодування з вимогою відпустити всіх українців.

У серпні 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив його до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у підготовці теракту.

Сенцова утримують у російській колонії "Білий ведмідь" за полярним колом в Ямало-Ненецькому автономному окрузі РФ.

У червні цього року уповноваженому Верховної Ради з прав людини Людмилі Денісовій кілька разів відмовили у зустрічі з Сенцовим.

15 серпня комісія з питань помилування в Ямало-Ненецькому автономному окрузі РФ відхилила два клопотання про помилування Сенцова.

У Кремлі продовжують наполягати, що Сенцов повинен просити про помилування сам.

7 вересня російський омбудсмен Тетяна Москалькова заявила, що український політв'язень Олег Сенцов знову відмовився від госпіталізації до лікарні на півострові Ямал.

Українська правда
powered by lun.ua