Омелян розповів про будівництво першого справжнього автобану в Україні

Понеділок, 24 вересня 2018, 11:24
Омелян розповів про будівництво першого справжнього автобану в Україні

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що минулого тижня відвідав Німеччину, де провів переговори щодо можливості фінансування будівництва автодороги, за всіма стандартами Євросоюзу, на ділянці Маріуполь-Запоріжжя.

Про це він написав у Facebook.

МІністр розповів, що зустрівся з Федеральним Міністром економіки та енергетики Пітером Альтмаєром та обговорив з ним багато важливих аспектів подальшого двостороннього співробітництва.

"Німецька сторона розглядає можливість виділення фінансування на автодорогу в Східній Україні, вірогідно, це буде шлях Маріуполь-Запоріжжя. І він стане першим справжнім автобаном в Україні, збудованим за всіма вимогами ЄС", - заявив Омелян.

Також він додав, що звернувся до німецьких колег з проханням розглянути можливість адресної допомоги Краматорську з відбудови та розвитку інфраструктури та потужностей цього міста.

За його словами, у понеділок, 24 вересня, він розпочав візит до США, де планує провести ряд переговорів щодо інвестицій в Україні.

Раніше Володимир Омелян повідомляв, що в Україні середній або капітальний ремонт дороги коштує близько 10 мільйонів гривень за кілометр.

За даними Укравтодору, в 2017 році в Україні було відремонтовано та побудовано понад 2 тис. км доріг, що в два рази перевищило показники попереднього року.

Як повідомлялось, за підрахунками Укравтодору, для капітального ремонту всіх доріг, які сполучають населені пункти по всій території України, необхідно виділити 2 трильйони гривень.

У держбюджеті на 2018 рік 44 млрд гривень закладено на ремонт доріг (з них 32,6 млрд гривень - бюджет Державного дорожнього фонду).

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування