Балога заявив, що не збирається очолювати штаб Гриценка  

Понеділок, 1 жовтня 2018, 10:45

Народний депутат колишній очільник Секретаріату президента Віктора Ющенка Віктор Балога каже, що не збирається очолювати виборчий штаб кандидата у президенти Анатолія Гриценка, але "буде допомагати".

Про це він заявив в інтерв’ю "Українській правді".

"У нас з Анатолієм Степановичем давня історія і давні дружні стосунки з часів Помаранчевої революції. Він не раз до мене звертався по допомогу, і я йому ніколи не відмовляв. І зараз він до мене звернувся і каже: "Допоможи". Я кажу: "Нема питань, допоможу",  - розповів Балога.

За його словами, він вітає політичне об’єднання Гриценка очільника "Самопомочі" Андрія Садового і співака Святослава Вакарчука, проте запевнив, що особисто не веде переговори з Вакарчуком та Садовим.

Балога заявив, що однозначно не збирається очолювати штаб Гриценка.

"Я завжди готовий допомагати, якщо моя робота принесе користь. Але відносно штабу можете не сумніватися, я нічий штаб не збираюся очолювати", - резюмував він.

Нардеп сказав, що не ходить на виборчі наради, а якщо і зустрічається з Гриценком, то Гриценко сам приходить.

"Коли Гриценко чи команда людей, про яких ми говоримо, сформує позицію. Тоді буде створено штаб, це ж буде позиція публічна …Ми сьогодні з вами моделюємо, що може бути проукраїнський проект, де буде сплав з так званих "старих" і молоді", - додав він.

У вересні джерела УП в партії "Громадянська позиція" повідомили, що позафракційний народний депутат Віктор Балога очолить виборчий штаб кандидата в президенти лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка.

Читайте також: Гриценко і його команда. Хто допомагає лідеру "Громадянської позиції" йти на вибори

Українська правда


powered by lun.ua