Фіскали не знайшли порушень у маленьких зарплатах гравців "Динамо"

6419 переглядів
П'ятниця, 19 жовтня 2018, 10:40

Державна фіскальна служба провела перевірку офіційних зарплат футболістів та тренерів київського "Динамо" та не виявила порушень у частині нарахування заробітної плати та сплати з неї податків.

Про це ідеться у відповіді ДФС на запит "Української правди".

Фіскали повідомляють, що офіс великих платників податків ДФС провів документальну позапланову виїзну перевірку ТОВ "ФК "Динамо" Київ з питань повноти нарахування та своєчасності сплати податку на доходи.

"За результатами перевірки порушень в частині нарахування, утримання та сплати податків і зборів із заробітної плати, виплаченої на користь фізичних осіб, не встановлено", – заявляють у ДФС.

Раніше УП писала, що у гравців киїського "Динамо" вкрай низька офіційна заробітна плата, яка становить від 13 до 20 тисяч гривень на місяць.

На минулому тижні столичний клуб оприлюднив суми сплати податків за 2017 рік. Усього сума сплачених податків "Динамо" складає 85 млн гривень. Причому, податок на прибуток фізичних осіб (ПДФО - прим УП) лише 10 млн.

Єдиного соціального внеску (ЄСВ - Прим УП) в "Динамо" було сплачено 12 млн гривень за минулий рік. Війського збору в "Динамо" сплачено 830 тис гривень.

Для прикладу, в офіційній звітності "Шахтаря" за 2017/2018 рік ПДФО становить суму в 357 млн гривень, а ЄСВ 473 млн. гривень. Військового збору "Шахтар" сплатив майже на 30 млн гривень.

Варто зазначити, що "Шахтар" та "Динамо" - єдині українські клуби, що оприлюднюють свою податкову звітність.

Микола Аврамчук для УП

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua