Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У РФ хочуть змінити правила обігу зброї

Субота, 20 жовтня 2018, 16:11

У Росії можуть бути змінені правила обігу зброї, зокрема, власників планується зобов'язати повідомляти Росгвардію протягом трьох днів про свої переміщення зі зброєю.

Проект змін до Правил обороту цивільної та службової зброї і патронів до неї на території країни розміщено на порталі проектів нормативних правових актів, пише Інтерфакс.

"Громадянин Російської Федерації зобов'язаний повідомляти будь-яким доступним способом, що забезпечує можливість підтвердження факту такого повідомлення, територіальний орган Федеральної служби військ національної гвардії Російської Федерації за місцем перебування або фактичного перебування про зберігання належної йому зброї, зареєстрованої у Федеральній службі військ національної гвардії Російської Федерації або її територіальному органі, більше 3 діб в таких місцях не пізніше трьох робочих днів з дня прибуття в зазначені місця", - йдеться у тексті проекту.

У ньому наголошується, що дані зміни будуть стосуватися й іноземних громадян.

Документ також передбачає, що громадяни можуть отримувати дозвіл на перевезення зброї повітряним транспортом на підставі статутних документів авіаперевізника без отримання дозвільних документів Росгвардії.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: