Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Двох постраждалих підлітків з Керчі перевезли до Москви

Неділя, 21 жовтня 2018, 09:24

До Москви з окупованого Криму доставлені двоє підлітків, які постраждали під час вибуху і стрілянини в Керчі.

До науково-дослідного інституту невідкладної дитячої хірургії та травматології надійшли дві дівчини 15 і 16 років, повідомляє "Інтерфакс" із посиланням на Перший канал РФ.

Рішення про транспортування до Москви з сімферопольської лікарні прийняв лікарський консиліум.

Разом з тим, сім'ям загиблих і постраждалих у Керченському технікумі виплатили 26,5 мільйонів рублів (близько 11,2 мільйона гривень) із резервного фонду.

Про це російському виданню "Крыминформ" повідомила підконтрольний Кремлю міністр фінансів Криму Ірина Ківік, пише "Крим. Реалії".

"Ми виплатили 26,5 мільйонів із резервного фонду уряду. Сьогодні 6,5 мільйонів – постраждалим. Уже виплатили все сім'ям загиблих", – розповіла вона.

Водночас прес-служба російського "міністерства освіти, науки і молоді Криму" повідомила, що підконтрольна Кремлю влада півострова обіцяє відновити будівлю Керченського політехнічного коледжу за рахунок коштів бюджету Криму.

Трагедія у Керчі відбулася 17 жовтня. За даними російського слідства, 18-річний студент 4 курсу коледжу Владислав Росляков розстріляв з рушниці людей у навчальному закладі, крім того у будівлі стався вибух. Згодом у речах Рослякова знайшли вибухівку. Після стрілянини по людях Росляков наклав на себе руки.

За останніми даними, загинула 21 людина, близько 50 отримали поранення.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: