В Азовське море зайшли два військові кораблі РФ, ще один на підході

Четвер, 25 жовтня 2018, 13:48

Заступник голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк заявив, що 24 жовтня Росія завела до акваторії Азовського моря два військові кораблі, і ще один - на підході.

Про це він розповів у рамках Львівського Безпекового форуму, передає "Укрінформ".

"Вчора два сторожових кораблі - "Сиктивкар" і "Кизляр" були внутрішніми водами Російської Федерації доправлені до порту Азов, зараз вони знаходяться в акваторії Азовського моря", - сказав Серватюк.

Він наголосив, що в Азовське море нині направляється ще один російський військовий корабель.

"Сьогодні почалось буксирування ще одного корабля, "Стерегущій". Він пройшов, за нашою інформацією, Ярослав. Очікуємо його прибуття теж в Азов", - додав заступник очільника Держприкордонслужби.

Серватюк зазначив, що крім цих кораблів, Росія вже має угруповання з більше 120 кораблів і катерів в Азовському морі.

"На сьогодні ситуація достатньо серйозна, достатньо загрозлива", - заявив він.

Раніше, задля збільшення чисельності своїх надводних сил в Азовському морі, Росія перекинула два кораблі ПСКР-920 (б/н 178) "Сиктивкар" та ПСКР-921 "Кизляр" (б/н 177) проекту 10410 "Светляк" Берегової охорони ФСБ.

Як  повідомлялося, що російський уряд виділив Міноборони РФ у користування на 20 років частину акваторії Таганрозької затоки Азовського моря, яка знаходиться у 1,5 милях від узбережжя поблизу російського міста Ейськ, що у 65 км від українського Маріуполя.

Українська правда


powered by lun.ua