Вибухи біля Ічні: рятувальники вивезли більше 12,5 тисяч людей, евакуація триває

Вівторок, 9 жовтня 2018, 21:07

Станом на 19:00 із зони можливого ураження від вибухів арсеналу поблизу Ічні вже евакуювали більше 12,5 тисяч осіб.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

"Вдалося у найкоротший термін евакуювати понад 12,5 тисячі осіб з Ічні та з 30 прилеглих населених пунктів, що знаходяться у 16-ти кілометровій зоні", - зазначають у Державній службі із надзвичайних ситуацій.

За даними відомства, з центральної районної лікарні евакуювали 163 хворих. Евакуйованих людей направляють до прийомних пунктів, що розташовані у безпечній зоні.

"В 11 евакуаційних пунктах розміщено 2,3 тисяч осіб, із них 256 дітей. У пунктах прийому організовано харчування евакуйованого населення, надається медична та психологічна допомога", - заявили у ДСНС.

Там додали, що евакуаційні заходи ще тривають, а для попередження надзвичайних ситуацій в Ічні та 11 прилеглих населених пунктах відключили газопостачання. Крім того, закрили повітряний простір у радіусі 30 км.

На місці події працює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

"На даний час інформації щодо загиблих та постраждалого населення внаслідок надзвичайної ситуації на території військового складу не надходило", - додали у відомстві.

Раніше в Генеральному штабі заявили, що ситуація на арсеналі під Ічнею на Чернігівщині дозволяє найближчим часом приступити до гасіння пожежі по периметру території.

За фактами вибухів на території 6 арсеналу Міністерства оборони на Чернігівщині вранці у вівторок військова прокуратура почала провадження щодо недбалого ставлення до військової служби.

Служба безпеки України заявила, що відпрацьовує версію про можливу диверсію на військових складах під Ічнею Чернігівської області.

Як повідомлялося, в ніч на 9 жовтня поблизу смт Дружба Ічнянського району Чернігівщини сталася пожежа на території складських приміщень в/ч А1479 Збройних Сил України. Пожежа охопила близько 682,6 га арсеналу.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування