Вибухів біля Ічні немає вже дві доби, 96% території очищено

Неділя, 21 жовтня 2018, 10:26

Біля Ічні Чернігівської області майже 96% враженої зони очищено від вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомив представник ДСНС, заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації Василь Сніцар в Ічні в суботу під час чергового засідання оперативного штабу щодо ліквідації наслідків вибухів на складах боєприпасів, повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА.

"Всього забруднена боєприпасами територія становить 72 395 га, наразі очищено 69 282 га, або 95,7%. Повністю очищені населені пункти, піротехніки перейшли до очищення 5-кілометрової, а подекуди і 3-кілометрової зони навколо складів", - йдеться в повідомленні.

При цьому представник Міноборони констатував, що протягом вже другої доби вибухів не зафіксовано.

В ОДА повідомили, що вже відновлено 69 будівель у 20 населених пунктах.

Разом з тим, у Держслужбі з надзвичайних ситуацій повідомили, що cтаном на 08:00 21 жовтня на території 6 арсеналу Міноборони випадків детонації боєприпасів не спостерігалося.

Вибухи на 6-му арсеналі Міноборони почалися в ніч на 9 жовтня, впродовж доби з 16-кіломтерової зони було евакуйовано 12,5 тисячі осіб. 

ДСНС у Чернігівській області повідомляло, що на арсеналі поблизу Ічні зберігалося 88 тисяч тон боєприпасів, але в Генштабі Збройних сил заявляли, що ця цифра відрізняється від реальної десь у 1,5-2 рази.

Силові відомства підозрюють диверсію на складах і припускають, що на арсеналі було закладено вибухівку.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування