Нацрада застерегла німецький канал через кіно з Боярським і Ко

Понеділок, 10 грудня 2018, 17:10

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення звернулася до компанії "СонаР" і правовласника каналу "Наше любимое кино" німецької компанії "RTVD Video-und filmproduktionsgesellschaft MBH"  через ретрансляцію фільмів із забороненими в Україні акторами.

Про це 10 грудня повідомляє прес-служба регулятора.

У Нацраді попередили, що в разі ігнорування звернення розглянуть питання про тимчасове припинення ретрансляції телеканалу на території України.

Повідомляється, що під час моніторингу каналу з 12 по 18 листопада 2018 року було зафіксовано порушення ч. 2 ст. 6 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", який забороняє транслювати фільми з учасниками переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

 "У цей час було показано низку фільмів за участі таких осіб. Це – "И это все о нем", "Женитьба", "Открытая книга", "У озера", "Тартюф", "Юность Петра" із залученням Л. Чурсіної, В. Тализіної, О. Табакова, В. Теличкіної, Н. Бондарчук, М. Боярського", - додали в Нацраді.

Зазначається, що на контент в ефірі телеканалу "Наше любимое кино" скаржилися і громадяни.

"Зокрема, на показ фільмів "Зелений фургон", "Сімнадцять миттєвостей весни", "Три мушкетери" і "Чокнуті" за участю Д. Харатьяна, О. Табакова, М. Боярського, А. Фрейндліх, в одній зі стрічок пісні виконував Й. Кобзон", - додали у відомстві.

Нацрада звернулася до ТОВ "СонаР" поінформувати правовласника телеканалу про порушення в їхньому контенті українського законодавства та вжити заходів.

У квітні регулятор уже звертався до ТОВ "СонаР", вказуючи на аналогічні порушення.

Повідомляється, що звернення Нацрада висловлює як попередження, оскільки Німеччина й Україна є учасниками Європейської конвенції про транскордонне телебачення.

Українська правда


powered by lun.ua