Яценюк назвав умову, за якої можлива підтримка Порошенка

Вівторок, 11 грудня 2018, 13:57
Яценюк назвав умову, за якої можлива підтримка Порошенка

"Народний фронт" визначиться з участю у виборах президента у січні 2019 року, але може підтримати лише члена цієї партії. 

Про це лідер "Народного фронту" й екс-прем’єр Арсеній Яценюк заявив в ефірі телеканалу "Перший західний".  

"У нас буде з’їзд партії у січні – і партія прийме рішення, чи висувати кандидатуру лідера партії на посаду президента України, чи не висувати", – сказав він.

На запитання, чи може "Народний фронт" підтримати Петра Порошенка на президентських виборах, аби не було реваншу проросійських сил, Яценюк відповів: "Народний фронт" може розглядати підтримку тільки одного кандидата – лідера партії Арсенія Яценюка".

"Чи може Яценюк брати участь у президентських виборах? Звичайно, може. Але треба дивитись реально. Я ніколи не піду на те, щоб бути фактично технічним кандидатом. Я можу або виграти, або не брати участь", – заявив екс-прем'єр.

"На з'їзді партії ми визначимося про наше майбутнє, яким чином партія буде брати участь у президентських виборах навіть якщо буде інше рішення, ніж висунення кандидата у президенти від партії", – сказав він.

"Народний фронт" не відкидає можливість підтримки виключно члена партії "Народний фронт". Якщо Петро Порошенко стане членом політичної партії "Народний фронт" – ми подумаємо про це", – додав Яценюк.

При цьому він запевнив: "Не дивлячись на складність стосунків із чинним президентом, я знайшов у собі сили перегорнути сторінку того, що вони робили і дивитися тільки в майбутнє"  

Що ж до Володимира Гройсмана, то Яценюк сказав, що підтримує його як прем’єра від коаліції, а про входження в "Народний фронт" треба питати самого Гройсмана.

На парламентські вибори "Народний фронт" буде йти самостійно:

"Можливо, будуть якісь процеси об'єднання, можливо доповниться конфігурація, але партія проявила себе у найскладніші періоди для країни".

Яценюк зазначив, що у 2014 році "очолив уряд у найскладніші часи", але "в процесі боротьби за країну почалася боротьба за владу" – і після "брудної кампанії, яка продовжувалася 3 роки"  і на яку Олександра Онищенко нібито витратив 30 мільйонів доларів, він був дискредитований.

"Я був готовий до всього, але не був готовий до того, що мені у спину запхають ніж, у тому числі й політичні партнери", – пожалівся екс-прем'єр.

Читайте також Він діє. Чому Яценюк повертається на білборди і як готується до виборів

Олена Рощенко, УП

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...