До Гриценка мав приєднатися відомий політик, але взяв паузу

Четвер, 13 грудня 2018, 11:19

Кандидата в президенти Анатолія Гриценка разом з нардепом Віктором Чумаком мав також підтримати політик Роман Безсмертний, однак в останній момент він вирішив взяти паузу.

Про це йдеться в статті УП "Чумацький шлях. Як Гриценко змінює свій виборчий штаб".

"Завдяки своєму досвіду та організаційним здібностям Безсмертний став би Гриценку в пригоді. Але, як переконують у "Громадянській позиції", в останній момент політик не захотів вийти в люди з Чумаком і Гриценком", - йдеться в статті.

У коментарі "Українській правді" Безсмертний підтвердив, що вів переговори з Гриценком.

"Моя позиція така: за одним столом мають сидіти не лише Чумак і Гриценко, а ще як мінімум троє людей – Безсмертний, Вакарчук і Садовий. Якщо подивитися на соціологію, це працює. Все інше – просто марна трата часу", – вважає Безсмертний.

Його позиція дуже нагадує думки Віктора Балоги про об'єднання Садового, Гриценка і Вакарчука.

"Я брав на себе зобов'язання підготувати для цього всі необхідні документи, вести переговори з одним, другим, третім… Я розумію переможну формулу 5-ти. Мені кажуть – давай поки втрьох. Тому сталося те, що сталося – на брифінг вийшли двоє – Гриценко і Чумак", – сказав Безсмертний, додаючи, що не перестав працювати над своєю ідеєю.

Також відзначається, що до команди Гриценка може приєднатися інший досвідчений політик, колишній народний депутат – Микола Томенко. За даними УП, йому готові довірити київський штаб.

Крім того, близько місяця тому з кандидатом у президенти перестав працювати політтехнолог Віктор Котигоренко. Його функції наразі перейняв на себе 31-річний Денис Каплунов, який приєднався до команди Гриценка разом з екс-нардепом Єгором Фірсовим.

Наразі у "Громадянській позиції" продовжують свято вірити, що до лютого наступного року, тобто до кінця терміну реєстрації кандидатів у президенти, Андрій Садовий не подасть заяву до ЦВК і допоможе Гриценку.

Натомість команда "Громадянської позиції" готова пропонувати меру Львова будь-які посади і конфігурації на парламентських виборах.

Більше читайте у матеріалі УП "Чумацький шлях. Як Гриценко змінює свій виборчий штаб"

Нагадаємо, Роман Безсмертний був народним депутатом 4 скликань, у 1994 – 2007 роках, представником президента Леоніда Кучми в парламенті, віце-прем'єр-міністром з питань адміністративно-територіальної реформи, заступником голови Секретаріату президента Віктора Ющенка, послом України в Білорусі та представником України в політичній підгрупі на переговорах у "Мінському форматі".

У квітні 2016 року Безсмертний вирішив припинити роботу в ТКГ.

У травні 2018 року Безсмертний заявив, що піде в президенти.

Чергові президентські вибори в Україні мають відбутися навесні 2019 року.

Читайте також: "Роман Безсмертний: Найлегше було працювати з Кучмою, найважче – з Порошенком"

Українська правда


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!