Новини дня: про томос, санкції проти РФ та російську шпигунку Бутіну

Четвер, 13 грудня 2018, 21:20

Томос вручать 6 січня, росіянка Бутіна зізналась у змові проти США, а Євросоюз продовжив економічні санкції проти РФ — новини, що обговорювали 13 грудня.

Про автокефалію української Церкви

Вселенський патріарх вручить томос про автокефалію майбутньому голові української помісної церкви 6 січня.

Наші джерела кажуть, що митрополита Єпіфанія, який є ставлеником Філарета, обрали кандидатом від Київського патріархату на пост предстоятеля єдиної української церкви.

Понад половина архієреїв Московського патріархату, яким були вручені запрошення на об’єднавчий Собор, відправили їх назад у Стамбул.

Про росіянку Бутіну

Росіянка Бутіна, звинувачена в США у шпигунстві на користь Росії, визнала себе винною в участі у змові з метою завдання шкоди Сполученим Штатам.

Про Путіна і Трампа

"Зустріч Путіна і Трампа стане можливою тільки після звільнення українських моряків, яких Росія обстріляла і захопила у Керченській протоці", — заявив радник президента США.

Про антиросійські санкції

Євросоюз одноголосно вирішив продовжити економічні санкції проти Росії — через "відсутність прогресу у виконання Мінських угод".

Про інші важливі новини

З 1 лютого 2019-го до України літатиме ще один лоукостер — австрійська компанія Laudamotion, що є "дочкою" Ryanair.

Pornhub оприлюднив щорічний статистичний звіт, і Україна увійшла в топ-20 країн, які найбільше користуються сервісом.

Порошенко везе в Україну військовий вантаж від НАТО — альянс завершив передачу обладнання, і для транспортування його помістили у літак делегації президента.

Українська правда


powered by lun.ua