Здоров'я політв’язня Гриба погіршилося

Середа, 19 грудня 2018, 10:47

Стан здоров'я політв'язня Павла Гриба погіршується, про що свідчать результати обстеження.

Про це заявив його батько Ігор Гриб у Facebook.

"Професор Притула В.П. надав висновок щодо стану здоров'я Павла на підставі результатів обстежень, проведених в консультативно-діагностичному центрі м. Ростов-на-Дону. Хвороба прогресує", - написав він, оприлюднивши висновок про стан здоров'я.

Згідно з документом, у Гриба прогресує портальна гіпертензія, спленомегалія і гіперспленізм (збільшення розміру селезінки), з'явився цироз печінки і знизилась згортальна функція крові.  

"Крім того, у Гриба П.І. можливе загострення виразкового процесу дванадцятипалої кишки, або наявність такого у шлунку", - йдеться у висновку.  

Медик наголошує, що, враховуючи умови утримання політв’язня у СІЗО, такий стан його здоров'я загрожує появою кровотечі "як з варикозно-розширених вен стравоходу, так і з виразок шлунку чи дванадцятипалої кишки, що критично небезпечно для життя". 

Нагадаємо, Гриба викрали росіяни 24 серпня 2017 року на території Білорусі. 

За версією звинувачення, Павло Гриб під тиском Стефана Капіноса схиляв російську школярку Тетяну Єршову з Сочі виготовити та підірвати вибухівку.

Генеральна прокуратура склала повідомлення про підозру російському слідчому, який фізичним та психологічним тиском примусив українця звести на себе наклеп.

В грудні 2018 року Інтерпол за запитом Росії оголосив у розшук 20-річного громадянина України Стефана Капіноса, який є фігурантом справи Гриба.

12 грудня у Росії Північнокавказький окружний військовий суд відклав розгляд справи політв’язня Гриба через різке погіршення його здоров'я.

Українська правда


powered by lun.ua