Мінфін США вніс до списку санкцій справжні імена Петрова і Боширова

3583 перегляди
Четвер, 20 грудня 2018, 00:43

Мінфін США ввів санкції проти російських Грушники Анатолія Чепіги та Олександра Мішкіна.

У списку осіб, щодо яких введено санкції, є Анатолій Чепіга і Олександр Мішкін, відомі також під псевдонімами Руслан Боширов і Олександр Петров.

У публікації на сайті мінфіну США вказується, що Чепіга народився 5 квітня 1979 року народження, або 12 квітня 1978 року. Місцем народження також вказані два варіанти: або в селі Миколаївка Амурської області, або в Душанбе.

Мішкін, за вказаними даними, народився 13 липня 1979 року або у селищі Лойга, або в Котласі.

Нагадаємо, колишній російський розвідник Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новічок" 4 березня 2018 року в місті Солсбері. Вони вижили, в травні їх виписали з лікарні.

5 вересня британські прокурори назвали імена двох росіян, яких вважають виконавцями отруєння в Солсбері. Це - Олександр Петров і Руслан Бошіров. Прокурори відзначили, що їх справжні імена можуть бути іншими.

5 вересня британські прокурори назвали імена двох росіян, яких вважають виконавцями отруєння в Солсбері. Це – Олександр Петров та Руслан Боширов. Прокурори зазначили, що їхні справжні імена можуть бути іншими.

Журналісти дізналися, що одного з підозрюваних в отруєнні Скрипалів, який називав себе "Русланом Бошировим", насправді звати Анатолій Чепіга. Він – полковник ГРУ і нагороджений званням "Героя РФ".

Колишній журналіст "Центру управління розслідуваннями" Сергій Канєв, який брав участь у розслідуванні, заявив, що Чепіга-Боширов брав участь в евакуації Януковича в Росію.

Другим підозрюваним, на думку журналістів, Олександром Петровим є військовий лікар і полковник ГРУ РФ Олександр Євгенович Мішкін.Журналісти виявили, що він неодноразово їздив в Україну, зокрема під час Майдану 2013 року, і до невизнаної Придністровської республіки.

Президент РФ нібито вручив Мішкіну нагороду у другій половині 2014 року. Люди, знайомі з його сім'єю, вважають, що Мішкіна нагородили за діяльність "або у Криму, або щодо Януковича".

Також у Bellingcat заявили, що співробітники ГРУ РФ Олександр Мішкін і Анатолій Чепіга брали участь у захопленні держустанов на Донбасі.

Читайте більше про екс-грушника "Історія подвійного шпигуна Скрипаля: вино, вербовка і помста Кремля"

та про підозрюваних росіян "Боширов"-Чепіга і "Петров"-Мішкін. Що відомо про пригоди "солсберійських туристів"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua