Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У сільській раді Коцюбинського роздають газету "Чому я за Петра Порошенка"

П'ятниця, 11 січня 2019, 17:29
У сільській раді Коцюбинського роздають газету Чому я за Петра Порошенка

У селищній раді Коцюбинського Київської області людям роздають газету "Чому я за Петра Порошенка" від "#КомандаПорошенка". У "Блоці Петра Порошенка" від газети відхрестилися.

Про це йдеться у статті "Томос у сузір’ї Терезів: що пророкує Філарету та Гоголю "#Команда Порошенка" громадського руху ЧЕСНО.

Зокрема, на першій шпальті газети – портрет президента Петра Порошенка, усередині – стаття про Томос, а на звороті – астрополітичний гороскоп, де для Терезів, біля фото Порошенка, пророкують успіхи й перемоги над недругами 2019 року.

 

Зазначається, що у "БПП" від газети відхрестилися: "До партії ця газета не має стосунку", – прокоментував ЧЕСНО Максим Саврасов, керівник секретаріату "БПП "Солідарність".

За словами Саврасова, газету могла видати "одна з ініціативних груп".

Також керівник секретаріату "БПП "Солідарність" не зміг дати координати, астролога який склав політичний прогноз на 2019 рік.

 

У виданні не зазначено його накладу, друкарні та відповідального за випуск, що є порушенням ст. 32 закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу)".

 

У Коцюбинській селищній раді активістам також відмовилися пояснити, хто приніс до приймальні ці газети.

Крім того в газеті, виданій "#Командою Порошенка" на підтримку гаранта, йому віщують перемогу: "...недруги будуть переможені".

 

Раніше активісти повідомляли про те, що партія президента скористалася персональними даними освітян та бюджетників і без їхнього відома переказувала кошти на рахунки "БПП".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: