Клімкін із міністрами 4 країн не долетіли до Маріуполя через негоду

Вівторок, 15 січня 2019, 14:24

Міністри закордонних справ Литви, Латвії, Естонії та Польщі у супроводі українського міністра Павла Клімкіна не змогли долетіти до Маріуполя через складні погодні умови.

Про це із посиланням на сторінку Facebook Клімкіна повідомляє Європейська правда.

"Незважаючи на важкі погодні умови, спробували долетіти до Маріуполя. Екіпаж військових гелікоптерів, в умовах туману та загрози обледеніння, прийняв рішення повернутися на Дніпровське летовище" - написав він.

При цьому міністр пообіцяв організувати відеозв'язок з тими, хто чекав на міністрів у Маріуполі.

Раніше МЗС Естонії повідомило про візит міністрів в Україну, розмістивши фотографії з летовища.

"Спільний візит в Україну глави МЗС Естонії, його балтійських та польського коллег. Україна має нашу рішучу підтримку у ці складні часи і перебуває на перших позиціях європейського порядку денного", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, візит мав бути здійснений з метою ознайомлення міністрів з актуальною соціальною та економічною ситуацією, ускладненою російською агресією, зокрема створенням перешкод свободі мореплавства через Керченську протоку до портів Бердянська та Маріуполя.

Міністри також мали ознайомитись зі складною безпековою ситуацією, спричиненою російською агресією на Донбасі.

Цей візит мав стати відповіддю на заклик Клімкіна до керівників зовнішньополітичних відомств країн-членів ЄС відреагувати на акт агресії Росії проти України в Керченській протоці 25 листопада 2018 року.powered by lun.ua