Екс-адвокат Трампа визнав, що платив за фальсифікацію опитувань на його користь

П'ятниця, 18 січня 2019, 06:20

Колишній адвокат президента США Майкл Коен визнав, що платив за фальсифікацію онлайн-опитувань на користь Трампа у 2014-2015 роках.

Про це він написав у своєму Twitter у відповідь на статтю The Wall Street Journal, у якій йдеться, що Коен заплатив щонайменше 12 тисяч доларів за фальсифікацію опитувань.

"У 2014 році Коен заплатив за фальсифікацію опитування про бізнес-лідерів. У 2015 - про кандидатів у президенти від республіканців. В обох випадках Трамп не став лідером громадської думки", - йдеться у матеріалі.

За даними видання, Коен спочатку обіцяв заплатити програмісту 50 тисяч доларів.

Екс-адвокат глави Білого дому написав, що діяв за вказівкою Трампа і висловив жаль через свою відданість людині, яка "не заслуговувала довіри".

Трамп інформацію газети The Wall Street Journal поки не коментував.

Нагадаємо:

  • У листопаді Коен визнав, що дав неправдиві свідчення у зв'язку з федеральним розслідуванням щодо втручання Росії в президентські вибори в США 2016 року.
  • Коен погодився співпрацювати зі слідством і визнав себе винним у восьми кримінальних звинуваченнях в ухиленні від сплати податків, банкрутстві і порушеннях у фінансуванні кампанії.
  • Він сказав федеральному суду в Нью-Йорку, що Трамп під час передвиборної кампанії доручив йому організувати виплати двом жінкам, щоб змусити їх мовчати про відносини з кандидатом в президенти.
  • За порушення виборчого законодавства і брехню Конгресу Коен засуджений в цілому до трьох років в'язниці.