Адвокат Трампа звинуватив BuzzFeed у брехні щодо ситуації з Коеном

Вівторок, 22 січня 2019, 04:27

Адвокат президента США Дональд Трампа Руді Джуліані назвав "брехливою" статтю BuzzFeed про те, що глава Білого дому примусив екс-адвоката Майкла Коена збрехати у Конгресі про його зв'язки з РФ.

Про це він заявив телеканалу Fox News.

"Немає жодних текстових повідомлень, електронних листів чи інших документів, які могли б підтвердити розповіді BuzzFeed - за тієї причини, що це неправда", - підкреслив Джуліані.

За його словами, "той, хто затіяв все це, бреше".

Водночас, адвокат президента США підтвердив, що Трамп "мав кілька розмов з Коеном щодо пропозиції побудови Trump Tower у РФ". Але він додав, що зрештою пропозиція була відкладена.

"Президент Трамп дуже мало пам'ятає про це, і Майкл Коен продовжує говорити суперечливі речі. Немає документів, які б відображали що-небудь у цій операції, крім листа про наміри", - заявив Джуліані.

Нагадуємо:

  • Президент США Дональд Трамп заявив, що його колишній адвокат Майкл Коен намагається скоротити термін тюремного ув'язнення, стверджуючи що збрехати конгресу йому наказав сам Трамп.
  • Видання BuzzFeed News, посилаючись на два неназваних джерела з правоохоронних органів, повідомило, що Трамп наказав Коену збрехати про плани зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним під час виборчої кампанії в 2016 році для обговорення будівництва в Москві хмарочоса Trump Tower.
  • У той же час, представник офісу Мюллера Пітер Карр заявив, що "те, як BuzzFeed підніс конкретні заяви офісу спеціального прокура, а також кваліфікація документів і свідчень, отриманих цим офісом, щодо свідчень Майкла Коена в Конгресі, є не точним".