Суд окупантів відмовився відпустити українця Балуха з колонії в Керчі

П'ятниця, 25 січня 2019, 19:06

Підконтрольний Росії "Керченський міський суд" у Криму відмовив українському активісту Володимиру Балуху в умовно-достроковому звільненні.

Таке рішення він прийняв в п'ятницю, 25 січня, повідомляють "Крим.Реалії".

Сам Балух не брав участі в судовому засіданні.

Представник російської прокуратури Геннадій Трофимов мотивував відмову в умовно-достроковому звільненні тим, що за час перебування Балуха в СІЗО "було зафіксовано 51 порушення".

Адвокат Тарас Омельченко в ході судового процесу, коментуючи заяву сторони звинувачення, заявив, що станом на 11 січня з боку адміністрації колонії до Балуха немає претензій і нагадав, що у його підзахисного літня мати, яка потребує догляду.

Сторона захисту Володимира Балуха подала прохання про його умовно-дострокове звільнення ще в листопаді 2018 року, повідомив адвокат Дмитро Дінзе.

Перед цим підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму частково пом'якшив вирок засудженому до 5 років колонії Балуху, засудивши його до 4 років і 11 місяців колонії.

Активіста засудили до такого тюремного терміну за сукупністю двох кримінальних справ.

Балух упродовж кількох місяців у 2018 році голодував на знак протесту проти несправедливого ув’язнення.

ФСБ Росії затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі будинку, де живе Володимир Балух, 90 патронів і кілька тротилових шашок.

Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – через прапор України на подвір'ї його будинку.powered by lun.ua