У президенти висунули екс-силовика з Прикарпаття

Субота, 26 січня 2019, 21:28

Голову партії "Громада і закон" Михайла Ільницького висунуто кандидатом на посаду президента України.

Як повідомляє Укрінформ, рішення було ухвалено 26 січня в ході з'їзду партії, який відбувся у Києві. 

Всеукраїнську громадську організацію "Громада і закон" було створено Ільницьким у березні 2010 року, партія була зареєстрована у березні 2015 року. Ільницький одночасно очолює і партію, і ГО. 

За даними біографії, яку розміщено на сайті партії, Ільницький народився 1 червня 1960 р. у с.Розточки Долинського району на Івано-Франківщині, з 1985 р. почав кар'єру у силових структурах з Долинського РВ УМВС: був начальником відділу дорожньої міліції у Калуші, в управлінні по боротьбі з економічною злочинністю УМВС у Львівській області.

У 2000-2004 рр. працював у МВС на посаді старшого оперуповноваженого в ГУ БОЗ, з 2006 - на посаді заступника начальника Департаменту внутрішньої безпеки МВС. 

"З 2009 року дотепер займається викладацькою, науковою і винахідницькою діяльністю у Прикарпатському національному університеті ім.В.Стефаника та Київському міжнародному університеті", - зазначено у біографії Ільницького. 

Заступником Ільницького у партії "Громада і закон" є Олександр Скіпальський, екс-заступник голови СБУ (1997, 2007 рр.), екс-заступник глави МНС (1998), у 2006-2007 рр. очолював управління СБУ в Донецькій області, почесний голова правління Об’єднання ветеранів розвідки України.  

Восени 2017 р. за участі Ільницького набув розголосу інцидент з його затриманням в Івано-Франківську за підозрою у п'яному водінні. 

За повідомленням ЗМІ, тоді Ільницький не мав посвідчення водія чи страхового полісу, та відмовився пройти освідчення на алкоголь. Суд визнав Ільницького винним за статтями "водіння у нетверезому стані" та "злісна непокора поліції". Його оштрафували на 10200 гривень та позбавили права керувати транспортним засобом на рік. Полковник міліції оскаржив рішення суду і виграв апеляцію.

Окрім того Ільницький поскаржився на патрульного, вимагаючи його відсторонення та заявивши, що поліцейський зламав йому палець під час затримання. Згодом апеляційний суд поновив патрульного на посаді. 

Читайте також: 

Вибори президента України 2019: цифри, дати і кандидати 

Нагадаємо,

Українська правда