ОПОРА заявила про побиття свого активіста у Кропивницькому

Понеділок, 28 січня 2019, 01:35

Увечері 26 січня скоїли напад на громадського омбудсмена із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області Євгена Гурницького. Він пов'язує напад із професійною діяльністю.

Про це повідомляється на сайті організації.

"Вчора (26 cічня - ред.) у під'їзді будинку, де я мешкаю, відносно мене скоєно напад. Невідомі особи назвали мене по імені, я відгукнувся і потім мені завдали ушкодження в області правого ока. Невідомі особи втекли з місця події і не взяли жодну з моїх особистих речей", - заявив Гурницький.

"Цей випадок пов'язую з професійною діяльністю, оскільки останнім часом я фіксую порушення виборчого законодавства на території Кіровоградської області", - підкреслив він.

Громадський омбудсмен звернувся до лікарні та написав заяву в поліцію.

"Гурницький є заявником до поліції у одній справі щодо розміщення агітаційних матеріалів без вихідних даних на білбордах із зображенням одного із кандидатів у президенти  України та свідком ще у ряді подібних заяв в поліцію по білбордах із зображенням інших п'яти кандидатів", - зазначили у Громадській мережі ОПОРА.

Координатор спостереження за виборами мережі ОПОРА у Кіровоградській області Зоя Лебідь наголосила, що організація розцінює цей напад "як тиск на спостереження за виборчою кампанією".

Нагадаємо:

  • Громадянська мережа ОПОРА заявила в поліцію на кандидата у президенти, лідера "Самопомочі" Андрія Садового через рекламу без вихідних даних у Закарпатській області.
  • Представники ОПОРИ у Кропивницькому  написали заяви у поліцію щодо розміщення білбордів без вихідних даних із зображенням кандидатів у президенти Євгена Мураєва, Анатолія Гриценка, Валентина НаливайченкаАндрія  Садового, Сергія Капліна.
  • 22 січня у Кропивницькому активісти склали заяву до поліції на ймовірне порушення закону України "Про вибори Президента України" щодо розміщення білборда без вихідних даних кандидата Олександра Шевченка.

Українська правда


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!