Новини дня: справа вбивства Гандзюк та розгляд відсторонення Супрун

Понеділок, 11 лютого 2019, 21:19

Очільнику Херсонської облради оголосили про підозру в організації вбивства Гандзюк, Супрун не змогла швидко повернутися на посаду, а сотні людей в Одесі прийшли на проплачений мітинг неіснуючого кандидата — новини, що були актуальні 11 лютого.

Про справу вбивства Каті Гандзюк

Очільнику Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру оголосили про підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

У ГПУ заявили, що Мангер організував убивство активістки Гандзюк, знайшовши людей і давши їм кошти на злочин.

Про відсторонення Супрун

Уляна Супрун, яку відсторонили від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я, не змогла швидко повернутися на посаду — суд, що розглядав справу, пішов у нарадчу кімнату.

Про ініціативи Уряду

"Пропонуємо ввести чіткі європейські вимоги", — у Кабміні пропонують змінити будівельні норми, передбачивши будівництво тільки енергоефективного житла.

Про інші важливі новини

"Провина Дронова менша, хоч і доведена", — постраждалі в аварії, що сталася у Харкові в жовтні 2017-го, кажуть, що обидвоє водіїв винні.

"Гастрольний тур агітації не містить", — у "Кварталі 95" кажуть, що не агітують на концертах за Володимира Зеленського.

Раніше громадянська мережа "Опора" заявила, що безкоштовний концерт Зеленського в Ужгороді можна розцінювати як підкуп виборців.

В Одесі кілька сотень людей зібралися в центрі біля пам'ятника Дюку для участі в проплаченому мітингу на підтримку неіснуючого кандидата в президенти.

У вівторок у Києві очікуються значні опади, переважно у вигляді мокрого снігу.

До речі, ми ще жартуємо, інформуємо та пояснюємо у нашому Telegram-каналі: https://t.me/ukr_pravda

Українська правда