ДТП у Харкові: свідки говорять, що винні обоє, але Зайцева більше

Понеділок, 11 лютого 2019, 19:33

Під час дебатів у Київському районному суді Харкова щодо смертельної ДТП суд заслухав постраждалих в аварії, родичів загиблих та їхніх адвокатів.

Про це повідомляє "Громадське".

Одна з постраждалих Оксана Нестеренко заявила, що аварія вплинула на стан здоров’я її батька, в якого була онкологія. Нещодавно він помер.

"Її адвокат Олександр Дрижанов зазначив, що вина Дронова менша, ніж у Зайцевої, хоч і доведена. Такої ж думки й деякі інші постраждалі", - йдеться у повідомленні.

Постраждала Оксана Євтєєва, в якої внаслідок ДТП загинули чоловік та сестра, попросила в суду позбавити пожиттєво Зайцеву й Дронова права керувати авто.

Нагадуємо:

  • Увечері 18 жовтня 2017 року в Харкові сталася смертельна аварія за участю автомобіля Lexus, який їхав на червоне світло і від зіткнення з Volkswagen Touareg вилетів на тротуар та перекинувся. Внаслідок ДТП загинули 5 осіб,ще 6 отримали поранення різного ступеню тяжкості. Пізніше в лікарні померла ще одна постраждала в аварії.
  • За кермом Lexus перебувала 20-річна донька харківського бізнесмена Олена Зайцева. Аналіз показав присутність у сечі Зайцевої опіатів у момент скоєння ДТП.
  • Один із свдків - лікар-нарколог Олена Федірко, яка обстежила водія автомобіля Lexus Зайцеву, на предмет наявності опіатів, зникла. Пізніше з'явилася інформація, що Федірко знаходиться на непідконтрольній Україні території. Про те, що нарколога таки розшукали стало відомо 22 січня.
  • У травні стало відомо, що повторна експертиза не виявила опіати у фігурантки ДТП Зайцевої.
  • У грудні суд отримав висновок Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи, де вказано, що експерти знову не змогли визначити, чи була Зайцева під впливом опіатів у момент аварії.
  • Експертиза Дніпропетровського науково-дослідного інституту судово-медичних експертиз визначила, що автомобіль Зайцевої в середньому рухався зі швидкістю 106 км за годину
  • Зайцева і водій Volkswagen Touareg Геннадій Дронов знаходяться під арештом вже більше року.
  • 19 грудня суд продовжив їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без застави до 16 лютого 2019 року.