Ліга Чемпіонів: ПСЖ в Англії переміг "Манчестер Юнайтед", "Рома" здолала "Порту"

Вівторок, 12 лютого 2019, 23:05

У першому матчі 1/8 фіналу французький ПСЖ в Англії з рахунком 2:0 здолав "Манчестер Юнайтед".

У стартові 45-ть хвилин обидві команди не зуміли відзначитися результативними ударами, а в другому таймі голи забивали лише гості. На 53-й хвилині поєдинку рахунок у матчі відкрив Преснель Кімпембе. Після подачі кутового захисник ПСЖ ударом під поперечку воріт робить рахунок 0:1.

Через сім хвилин Кіліан Мбаппе, який до цього мав кілька нагод забити гол, таки відзначився результативними ударом. Після пасу Ді Марії з флангу форвард ударом в один дотик відправив м'яча у кут воріт Де Хеа - 0:2.

"Манкуніанці" у другому таймі нічим особливим в атаці не відзначилися і залишили Джанлуїджи Буффона без роботи.

В іншому матчі Ліги Чемпіонів за вівторок, 12 лютого, італійська "Рома" з рахунком 2:1 перемогла в Римі португальський "Порту". На два голи Ніколо Дзаньоло гості відповіли одним влучним ударом Адріана Лопеса.

Матчі-відповідь у цих парах учасників 1/8 фіналу пройдуть за два тижні.