Вілкул теж заявив, що вніс 115 тисяч за скандального поліцейського

Середа, 13 лютого 2019, 10:35
Вілкул теж заявив, що вніс 115 тисяч за скандального поліцейського

Кандидат у президенти Олександр Вілкул заявив, що вніс 115 тисяч гривень застави за поліцейського Василя Мельникова, підозрюваного у побитті члена "С14".

Раніше про такий же крок зі свого боку заявив інший кандидат у президенти Ілля Кива.

Вілкул написав: "Я вніс 115 тисяч гривень застави за поліцейського Василя Мельникова. Того, самого, який "лягай, Бандеро". Чи не тому, що "Бандера", а тому що "лягай".

 

Вілкул вніс 115 тисяч грн за поліцейського Мельникова

"Поліцейський виконував свій обов'язок. В екстремальних умовах. Коли бойовики напали конкретно на Подільський райвідділ", – заявив представник "Опозиційного блоку".

Вілкул стверджує, що вніс заставу, адже хоче "побудувати правову державу, в якій кожен має право на захист – незалежно від політичної кон'юнктури керівництва країни".

На його думку, "поліція не просто має право, а зобов'язана застосовувати силу проти радикалів, які розперезалися й завтра можуть напасти на кожного".

"Я сподіваюся, що суд розбереться в усіх нюансах події, а поліцейський, з яким я навіть не знайомий, зможе заявити свою позицію і право на захист, перебуваючи на волі, а не в тюрмі під тиском", – заявив Вілкул.

За його твердженням, "усі ці угруповання, насправді, безпосередньо підконтрольні владі – інакше вони давно б уже сиділи".

Вілкул також зізнався, що дізнався про ситуацію вже серед ночі, приїхавши в Херсон, а організував оплату застави його адвокат Олег Бабич.

Нагадаємо:

  • 9 лютого на Контрактовій площі у Києві поліція затримала групу молодиків із символікою С14, у яких при собі нібито були ножі, газові балончики і пістолет. У С14 заявили, що їхні активісти брали участь в акції "Хто замовив Катю Гандзюк?".
  • При затриманні сталася сутичка, поліцейські били затриманих, а один із них навіть крикнув "Лягай, бандера!".
  • 12 лютого Печерський райсуд Києва ухвалив узяти під варту на 2 місяці поліцейського Василя Мельникова, якого підозрюють у побитті представника "С14". Суд також передбачив звільнення в разі внесення 115 тисяч гривень.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News