25.06

Банківський форум

Гриценко про об'єднання з Садовим: До кінця лютого питання відкрите

Середа, 13 лютого 2019, 15:43

Кандидати у президенти Анатолій Гриценко та Андрій Садовий постійно спілкуються щодо можливого об’єднання напередодні виборів та не мають конфліктів між собою.

Про це у програмі Drozdov сказав Анатолій Гриценко, передає прес-служба партії "Громадянська позиція".

"В нас була розмова з Садовим, як, виходячи з нинішньої ситуації, двом командам зробити, щоб був переможний варіант і на президентських, і на парламентських, і на місцевих виборах, щоб змінити країну. Ми в контакті, конфліктів між нами немає", - цитує прес-служба Гриценка.

За його словами, під час розмови із Садовим запропонував йому наприкінці лютого, з огляду на підтримку, щоб хтось зняв свою кандидатуру на користь іншого.

"Я сказав: якщо ми бачимо, що у вас реальний шанс перемогти, а в мене немає, я не буду лежачим поліцейським. Якщо навпаки, то давайте навпаки. Тоді це буде чесно. Ми шукаємо рішення, до кінця лютого це питання відкрите", - сказав Гриценко.

Він зазначив, що послідовність та відповідальність за країну має спонукати їх обох та інших повернутись до пошуку переможної історії.

Гриценко додав, що ще в пошуках "переможного формату", але процес йде.

Читайте також:

Майже єдиний кандидат. Як Гриценка висунули в президенти без Садового і Вакарчука

"Наступний (не)прохідний? Як Садовий конкурує з Гриценком"

Вибори президента України 2019: цифри, дати і кандидати

Нагадаємо:

  • Раніше  кандидат в президенти, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко закликав до об'єднання інших потенційних кандидатів Святослава Вакарчука, Андрія Садовоого, Романа Безсмертного, Миколу Катеринчука, Миколу Томенка, партію "Сила людей".
  • Повідомлялося також, що позафракційний нардеп, лідер громадської спілки "Громадянський рух Хвиля" Віктор Чумак підтримав Анатолія Гриценка, як кандидата в президенти.
  • Лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий заявив, що не планує перед президентськими виборами об'єднуватися з іншими демократичними силами.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: