Скандальний поліцейський вийшов із СІЗО і розповів свою версію бійки з "С14"

Середа, 13 лютого 2019, 15:46
Скандальний поліцейський вийшов із СІЗО і розповів свою версію бійки з С14

Поліцейський Василь Мельников, підозрюваний у побитті члена "С14" біля Подільського райуправління у Києві, вийшов із ізолятора тимчасового тримання і заявив, що в нього не було наміру добивати лежачого.

Про це він сказав у відео коментарі, опублікованому на Facebook сторінці кандидата у президенти Іллі Киви.

Мельников розповів, що працює в правоохоронних органах з 2006 року і не працював у "Беркуті".         

На питання, чи кричав він "лягай, Бандера", Мельников відповів: "Мене ще в той момент і не було на вулиці і той момент я не думав, хто це".

"(Бандера – ред.) – це людина, яка колись була націоналістом і відстоювала свої інтереси", - сказав він, додавши, що він байдужий до цієї постаті, і не відноситься до нього ні негативно, ні позитивно.

Щодо побиття представника "С14" Мельников сказав: "На той момент мене так само забризкали балоном і я переживав, що може бути все що завгодно, і стан був емоційний. І коли людина перебувала на землі, то якщо і наносилися якісь удари, то не по голові і... у мене не було прямого наміру добити".

Він також заявив, що поліцейські намагалися завадити людям потрапити в чергову частину, де зберігається вогнепальна зброя.

Нагадаємо:

  • 9 лютого на Контрактовій площі у Києві поліція затримала групу молодиків із символікою С14, у яких при собі нібито були ножі, газові балончики і пістолет. У С14 заявили, що їхні активісти брали участь в акції "Хто замовив Катю Гандзюк?".
  • При затриманні сталася сутичка, поліцейські били затриманих, а один із них крикнув "Лягай, Бандера!".
  • 12 лютого Печерський райсуд Києва ухвалив узяти під варту на 2 місяці поліцейського Василя Мельникова, якого підозрюють у побитті представника "С14". Суд також передбачив звільнення в разі внесення 115 тисяч гривень.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування